21 položek celkem
Plátěný pytlík pro naší maminku s vínem
od 89 Kč

Plátěný pytlík pro naší maminku na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4932/BEZ
wilomena rÖßovā 2
od 728 Kč

Plátěný pytlík na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.V setu je i svíčka se stejným potiskem a jedno z námi doporučených vín.

5493/MOD
plateny pytlik pro naseho tatinka s vinem lahofer 2
Novinka
od 89 Kč

Pytlík na víno s věnováním pro maminku, který udělá určitě radost každé mamince.

8832/BEZ
S VLASTNÍM JMÉNEM vajbar
od 99 Kč

Plátěný lněný pytlík s iniciály na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4893/BEZ
krabicka na vino otevrena
399 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE INICIÁLY A DATUM SVATBY ↑ Dřevěná truhla s gravírováním Vašeho příjmení a data svatby. Krásný dárek pro novomanželé, kteří si truhlu můžou uschovat jako...

6477
Plátěný pytlík pro našeho dědečka s vínem
Novinka
od 89 Kč

Plátěný pytlík pro našeho dědečka na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4920/BEZ
vino pytlik
Tip
89 Kč

Pytlík na víno s věnováním pro maminku, který udělá určitě radost každé mamince.

6720
vajbar inicialy
od 99 Kč

Plátěný lněný pytlík s iniciálami na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4890/BEZ
Plátěný pytlík pro našeho tatínka s vínem
Den Otců
od 89 Kč

Plátěný pytlík pro našeho tatínka na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4923/BEZ
vice nez cokoliv na svete 04
od 99 Kč

Plátěný lněný pytlík na víno s vyznáním lásky, který potěší každého milovníka vín. A zároveň jedno s námi doporučených vín.

6162/BEZ
alkoBox mum min
od 399 Kč

Nádherná dárková gravírovaná truhla ze dřeva, vhodná pro ty, kteří chtějí láhev alkoholu darovat stylově! Ideální jako dárek pro maminku.  Nabízíme ve variantě na 1 a 2 lahve...

2553/NA
Dřevěná krabička na víno s iniciály a datem svatby
399 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE INICIÁLY A DATUM SVATBY ↑ Dřevěná truhla s gravírováním Vašich iniciálu, data svatby a krásným citátem pro novomanželé. Krásný dárek pro novomanželé,...

3712
Nahoru
Další produkty

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.