36 položek celkem
vlsatni datum
120 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE JMÉNA A DATUM SVATBY ↑ Kulatá svatební samolepka s vlastními jmény, kterou můžete ozdobit například svatební výslužky, obálky nebo dárky.

6489/R
svickaPaP
449 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE JMÉNA A DATUM ↑ Vonná svíčka s vlastními jmény a datem Vašeho výjimečného dne! Svíčka má dřevěný knot, který při hoření lehce praská a navozuje to správné...

+ další
4224/ED
vajbar inicialy
od 99 Kč

Plátěný lněný pytlík s iniciálami na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4890/BEZ
3459 2 perletova svicka nas svatebni den s vlastnimi jmeny
399 Kč

Perleťová svíčka s vlastními jmény a datem Vašeho výjimečného dne!

5153
prkenko, nase svatba
109 Kč

Dřevěné prkénko s gravírováním vlastního příjmení a data svatby. Prkénko, které rozzáří Vaší kuchyň.

6484
pytlik otisky
od 149 Kč

Bavlněný dárkový pytlík s potiskem vlastních jmen a datem svatby. Dárkový pytlík, ve kterém můžete předat svým svatebčanům dáreček. Pytlík, celému dárku dodá to pravé kouzlo.  

6696/15
nÁ den setżenž los
449 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE DATUM↑ Vonná svíčka s losem, která po setření odhalí datum vašeho dne, ať už je váš nejdůležitější den jakýkoliv - vaše setkání, svatba, nejoblíbenější...

6149
Plátěný pytlík pro našeho tatínka s vínem
od 89 Kč

Plátěný pytlík pro našeho tatínka na víno a originálním potiskem, který potěší každého milovníka vín.A zároveň jedno s námi doporučených vín.

4923/BEZ
rodinka svět tvořený láskou
od 449 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTĚ SVŮJ TEXT ↑ Svíčka s obrysem fotografie, Vám nebo Vaší blízké osobě připomene jeden z nejkrásnějších okamžiků ve Vašem životě. Váš domov provoní příjemnou...

6114/JIZ
iniciály zlaté
od 149 Kč

Bavlněný dárkový pytlík s potiskem vlastních iniciál. Dárkový pytlík, ve kterém můžete předat dáreček. Pytlík, celému dárku dodá to pravé kouzlo.  

6675/MOD3
Svatební samolepky s vlastními jmény VĚNEČEK ( 10 Ks )
120 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE JMÉNA ↑ Kulatá svatební samolepka s vlastními jmény, kterou můžete ozdobit například svatební výslužky, obálky nebo dárky.

6441/RUZ
datum svatba 01
449 Kč

↑ DO POZNÁMKY NAPIŠTE DATUM SVATBY↑ Vonná svíčka s losem, která se po setření změní ve svatební oznámení. Svíčka, která promění každý domov v oázu klidu a pohody. Svíčka má...

6141
Nahoru
Další produkty

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.